Kaip pateikti užsakymą

Ar esate pasirengę užsisakyti dizainerio darbą? Gerai apgalvotas užsakymas – raktas į puikų rezultatą! Prieš įsipareigodami bendradarbiauti su dizaineriu, įsitikinkite, kad jūsų užklausa yra aiški ir išsami. Tik taip galėsime jūsų viziją paversti realybe ir sukurti jums tobulą dizainą.

01

Apibrėžkite projekto tikslą

Aiškiai apibrėžkite, ką norite pasiekti įgyvendindami dizaino projektą. Pavyzdžiui, galite norėti sukurti savo prekės ženklo logotipą, svetainę arba animacinį vaizdo įrašą reklamos kampanijai.

1

2

02

Tikslinės auditorijos analizė

Ištirkite tikslinę auditoriją. Kas jie yra? Ką jie vertina? Kokios spalvos, formos ir stiliai patraukia jų dėmesį? Darbo rezultatas turėtų būti skirtas būtent galutiniam naudotojui.

03

Kliento misija

Kuo jūsų prekės ženklas unikalus? Kokią istoriją jis pasakoja? Ką jis siekia padėti daryti savo auditorijai? Jūsų dizaino santrauka turėtų atspindėti šias vertybes ir jūsų idėjos aspektus.

3

4

04

Bendradarbiavimas su dizaineriu

Nebijokite bendrauti su dizaineriu – jis yra jūsų partneris įgyvendinant jūsų svajones! Kuo aktyviau ir atviriau keisitės idėjomis, tuo greičiau pasieksite norimą rezultatą. Dizaineris yra ne tik atlikėjas, bet ir kūrybinis sąjungininkas, pasirengęs padėti įgyvendinti jūsų unikalią idėją. Kartu sukursite bet kokį kūrinį, kuris taps vizualiniu jūsų prekės ženklo simboliu ir paliks nepamirštamą įspūdį jūsų auditorijai.

Ar esate pasirengę užsisakyti darbą pas dizainerį?