Ką aš darau

Specializuojuosi kurdama unikalų žiniatinklio dizainą, animaciją ir grafinius sprendimus, padedančius prekių ženklams išsiskirti skaitmeninėje erdvėje.

01

UX/UI dizainas

UX (angl. User Experience) ir UI (angl. User Interface) dizainas – tai dvi tos pačios monetos pusės, kurių tikslas – sukurti optimalią ir patogią vartotojo sąveiką su skaitmeniniu produktu.

Efektyvaus UX ir gražaus UI dizaino derinys padeda sukurti produktus, kurie ne tik išsprendžia naudotojų problemas, bet ir suteikia jiems malonumą iš naudojimo proceso. Mūsų įmonėje daugiausia dėmesio skiriame abiem dizaino aspektams, kad užtikrintume, jog mūsų klientai gautų produktus, kurie pranoksta jų lūkesčius tiek funkciniu, tiek estetiniu požiūriu.

02

2D Animacija

Pagyvinkite savo prekės ženklą naudodami animaciją

Naudodamiesi animacijos paslaugomis paverskite savo logotipą ir reklamas dinamiška istorija. Mes specializuojamės kurdami unikalias animacijas, kurios patraukia dėmesį ir pagerina vizualinį jūsų prekės ženklo suvokimą. Mūsų tikslas – padaryti jūsų tapatybę ne tik pastebimą, bet ir įsimintiną. Įmonėms, ieškančioms kūrybiškumo ir paveikaus pateikimo, siūlome sprendimus, kurie jūsų rinkodaros strategijai suteiks gyvumo ir originalumo.

03

Prekės ženklo identitetas

VIKARDE identitetas yra daugiau nei dizainas, tai – jūsų verslo sėkmės strategija. 

Prekės ženklo kūrimas – tai menas papasakoti unikalią savo verslo istoriją. Tai ne tik logotipas ar spalvų paletė, bet ir visas paveikslas, kurį sukuriame, kad jūsų įmonė išsiskirtų rinkoje. Mūsų darbas – padaryti jūsų prekės ženklą ne tik atpažįstamą, bet ir geidžiamą klientams.

Nuo išvaizdos iki bendravimo su klientais – kiekvienas prekės ženklo kūrimo aspektas yra apgalvotas, kad būtų sukurta nuosekli ir įsimintina patirtis.

04

Pap. paslaugos mažiems projektams

Įkvepiančios tapatybės kūrimas

VIKARDE teikia specializuotas galimybes klientams, turintiems nedidelių užsakymų. Tai apima logotipų dizainą, smulkius grafinius elementus, vaizdų redagavimą ir kitus smulkius grafikos darbus, todėl klientai gali lanksčiai ir nebrangiai įgyvendinti savo nedidelius projektus.